sp11

Kreatywnie i z pasją, czyli jak jak wyglądało 10 lat projektu w płockich placówkach

Z okazji 10 lat realizacji projektu SWU zapraszamy przedszkola i szkoły uczestniczące w projekcie "Szkoła Wspierająca Uzdolnienia" do zaprezentowania swojego dorobku. Na pewno macie wiele powodów do dumy i wiele działań, którymi warto się pochwalić! Z przyjemnością będziemy prezentować Wasze dzieła na naszej stronie. Zapraszamy!

Nauczycieli zaintersowanych prezentacją swoich działań w ramach SWU na naszej stronie prosimy o kontakt z Panią Elżbietą Lemańską, koordynatorem projektu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi., tel. 24 366 53 66 wew. 115.

Tymczasem, w oczekiwaniu na zbliżającą sie wielkimi krokami Konferencję "Od kreatywności do innowaycjności" zapraszamy do obejrzenia pierwszej prezentcaji przygotowanej przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Druha Wacława Milke. Jesteśmy pod wrażaniem - 10 lat realizacji projektu w płockiej "Szóstce" przyniosło niezwykłe efekty. Po prostu 100 % twórczości w twórczości! Zresztą sami zobaczcie - oj działo się, działo...

 

Kreatywna "Szóstka"